PRACOWNIK DS. PRZYJĘĆ I ODPRAW KONTENERÓW

Opis stanowiska:

  • Kontrola stanu technicznego kontenerów przyjmowanych i wydawanych z terminala
  • Kontrola handlowa kontenerów przyjmowanych i wydawanych z terminala
  • Współpraca z innymi komórkami w firmie
  • Kontrola stanów depotowych
  • Obsługa systemu (praca przy komputerze)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i zdobycie nowych kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe i system nagród za polecenia pracowników
  • Możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS (dofinansowanie wczasów, bony, pożyczki)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i długofalową współpracę
Skontaktuj się z nami

Justyna

rekrutacja@metrans.eu

+48 538 187 184

Podziel się szansą

Jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy?

Podaj swój adres e-mail, a my wyślemy do Ciebie link umożliwiający odpowiedź na ofertę.